Říjen 2013

Claina

29. října 2013 v 21:17 | Antea a Akima |  Členové
Přezdívka: Claina
Věk: 3 roky
Druh: Vlk
Schopnost: Strašně rychle útočím
Pohlaví: Holka
Element: Země
Povaha: Jsem společenská, moc nad ničím nepřemýšlím, jdu do všeho po hlavě. Ráda se seznamuji ( zvlášť s opačným pohlavím :-D ). Musím se hodně co učit a doufám že budu mít na kom trénovat ;-)
Úspěchy: Jednou jsem zastrašila mladou upírku. Od té doby mám s upíry konflikt.
Dokážu ocasem porazit strom.
Co mám nejraději: Pořádně krvaví flák masa :3
Jak jsem se dozvěděla o blogu: Od kamarádky

Obrázek:


Tiamet Lamia Gaslin

29. října 2013 v 15:54 | Antea a Akima |  Členové
Jméno:Tiamet Lamia Gaslin
Věk:2roky
Druh:démon
Schopnosti:Dokážu rychle zareagovat a odlehčit situaci vtipem,ale jsem moc nerozvážná a nad vším až moc přemýšlím.
Pohlaví:holka
Element:voda
Povaha:Jsem společenská,při boji ráda prohodím pár vtipných slov(jako třeba tohle se mi nepovedlo,ale rozhodně jsem na tom líp než ty),nejradši ale bloumám ve svých myšlenkách v lese u vodopádu a pozoruji přírodu.Také doufám,že se oběví nějaké to opačné pohlaví,protože mě někdy nudí dlouho přemýšlet a nic nedělat,a také potřebuji někoho na kom bych mohla trénovat metody boje.
Úspěchy:nedávno se mi povedlo zabít jednoho drzého,ale silného upíra,což pro mě byl vážně úspěch,protože jsem při tom málem vykrvácela
Co mám nejradši:pozorování přírody (a démonů)
Jak jsem se dozvěděla o blogu:od kamarádky

Obrázek:


Kitsune Gwyllion

29. října 2013 v 9:16 | Antea a Akima |  Členové
Přezdívka: Kitsune Gwyllion
Věk: 4 roky
Druh: Démon
Schopnosti: Každý útok si nejdříve promyslím. Nejradši mám za soupeře taky takovéhle typy, pak je souboj velmi zajímavější propracovanější a dá se na něj i hezky koukat. Když soupeřím s někým rychlým a nerozvážným, často zpanikařím a schovávám se a pak útočím z úkrytu. Tyto útoky jsou ale většinou neefektivní a tak nemám ráa takové soupeře.
Pohlaví: holka
Element: vzduch
Povaha:Nejsem tolik společenská, ale mám kolem sebe ráda kruh nejbližších přátel. Opačné pohlaví mě sice přitahuje, ale radši s ním bojuji, protože jsem nesmírně soutěživá. Ráda se procházím (lítám) v lesích, a pozoruji z výšky rozmanitý živočišný svět. Zvířatům nikdy neubližuji. Kdybych jim v boji náhodou ublížila, tak bych je asi šla zachránit, a boj by byl prohraný. Jsem vegetariánka. Poboji si vždy musím se soupeřem podat ruku, protože jsem čestná (pokud není mrtvý :D)
Úspěchy: Vybudovala jsem magickou záchrannnou stanici pro zvířata a zastrašila dřevorubce, co chtějí skácet náš les. jo a nedávno jsem se naučila vzdyšné salto.
Co mám nejradši: Klid, pořádek, ale i adrenalin.
Jak jsem se dozvěděla o blogu: Procházela jsem si komentáře u jiného a klikla :)

Obrázek:


trancformace na vlka:


Trancformace na upírku:


Elle de Aiuchi

29. října 2013 v 9:00 | Antea a Akima |  Členové
Jméno: Elle de Aiuchi

Věk: 149 let (upírská puberťačka)

Rasa: Upírka

Schopnosti: Dokáže vycítit emoce a umí ovládnout lidi.

Pohlaví: Holka

Element: Voda

Povaha: Je milá a přátelská,občasně mrcha. Užívá si svobody,nenávidí pravidla a zákony. Většinou lidem neubližuje jedině když si to zaslouží. Když chce někoho přeměnit tak jedině pro zábavu nebo z lásky. Krev pije jedině z lidí nikdy ze zvířat,na to je má moc ráda. Vždy po napití člověka ovládne a donutí ho zapomenout.

Úspěchy : Většinou se dokáže ovládat ,aby nenapadala lidi kvůli krvi- nezdařilo se 6x .. ( Do lidské společnosti moc nechodí)..

Co má nejradši? -Upíry,kteří jsou krásní,nesmí být moc hodní a citliví,ale taky né moc krutí.

O blogu: Přes Anetin blog :)

Obrázek:


Shayde

29. října 2013 v 8:57 | Antea a Akima |  Členové
Prězdívka: Shayde Tymeliss
Věk: 4 roky
Druh: Démon
Schopnosti: Po fyzickej stránke je Shayde veľmi mrštná a ohybná, no po tej psychickej je trochu slabšia.
Pohlaví: Holka
Element: Oheň
Povaha:Povaha: Shayde je dosť milé no aj zúrivé dievča. Vie byť kultivovaná a vie sa aj zabaviť, no väčšinou keď ju niečo naštve alebo začne byť smutná tak sa pre ňu a ľudí okolo nej všetko zrúti....Shayde sa rada zabáva. Miluje párty a aj súťaže, v ktorych väčšinou rada vyhrá. Je dosť urážlivá takže radšej pozor čo hovoríte,...nemuselo by to totiž dopadnuť najpriateľskejšie.
Úspechy: Nájdenie lásky a jej konečné stratenie. Samozrejme aj cesta do tejto svorky.
Čo má najradšej: Pokoj v duši, zábavu, zvieratá a priateľov.
Jak ses dozvěděl o tomhle blogu?: Reklamyyyyy :D

Obrázky:Po proměně v démona:


Ryu Aoi Hitotsu

27. října 2013 v 17:30 | Antea a Akima |  Členové
Jméno: Ryu Aoi Hitotsu

Věk: 5 let

Druh: Vlkouš

Schopnosti: Má talent na to svádět vlčice, je obratný a rychlý, neumí bojovat, umí dobře uhýbat a má skvělý sluh, není dobrý v ovládání své magie
Pohlaví: Kluk

Element: Voda

Povaha: Ryu je společenský vlk. Má dobře vivinuté všechny smysly a je těžke na něj skočit nebo ho shodit (a to i ve spánku. Rád svádí vlčice. Má smysl pro humor a párkrát se mu povedlo skočit i na strom. Je divoký a přátelský. Má rád svobodu a je svým pánem. Když se má bojovat nebojuje zuby a drápy, ale uhýbá a potkusuje. Když chce, aby ho nebylo vidět, tak dokáže splynout s okolím. Čas nejraději tráví u vody a cvičí magii nebo jen relaxuje.

Úspěchy: Už několikrát vyskočil na strom. Skolil býka jen svou obratností

Co má nejradši: Vlčice musí být krásné. Jinak má rád přátelské, milé, pohodové tipy.

Jak ses dozvěděl o tomhle blogu:

Podívala jsem se na nejnovější blogy

obrázek:

Náš příběh

26. října 2013 v 16:54 | Antea a Akima |  Info
Tak tady máte jat to bylo před založením tédle smečky :)

Kdysi byli dvě vlčice Akima s Anteou.Obě se znali teprve krátce, ale i těch pár dní je velicce zblížilo a stali se tak přáteli s věčným poutem, které je nezlomné.Než se poznali každá si žila svůj život..Antea se toulala a byla závislá jen sama na sebe, nikdy se nemusela starat o nikoho jiného než o sebe, od doby, co se dostala do Jollyho smečky a potkala tak úžasnou vlčici, která se jí stala kamarádkou, už její prioritou nebylo jen její bezpečí, ale i Akimino.Za to Akima, která byla už ve smečce hned od jejího zrodu a proto měla také více času zvyknout si na jejich členy, i když teda Jolly byl výjimka.Tak nějak byl pro všechny veš v kožichu, ale byl to Alfa a musel se poslouchat.Akima si velice rozuměla s Na nou, ale teprve až z Anteou si rozuměla natolik, že si ji také oblíbila jako svou kamarádku a společně si tak úživali srandy, které jen mohli.Vlčice se nikdy nerozdělili a do nínějžka jsou spolu….Když se Antea přidala ke smečce, kde byla i Akima, ke smečce, kterou vedl Alfa Jolly, který ani jedné z nich nevyhovoval a nechoval se jako vůdce, spíše jako malé dítě, které nezná hranice. Jednou překročil hranici, kterou už vlčice nesnesly a proto také vznikla nová smečka vlků. Antea s Akimou se proti němu vzbouřili a bývali by ho zabili, kdyby neměli tak dobré srdce a neuvědomovali si, že jeho ztráta by těch pár vlků v jeho smečce nejspíše zranila a ony nejsou necitelné. Raději se od smečky oddělili a utvořili svoji vlastní, která se sice teprve budovala, ale už tehdy vlčice věděli, že jednou se smečka rozroste a ony z ní udělají silný klan, který nezná porážky, kde jsou si všichni velice blízcí a každý by v boji za toho druhého položil život…… Všichni ve smečce si mohou být jistí, že vůdce Akima jim bude vždy oporou a dobrým vůdcem, který si své smečky váží a zároveň je vede směrem, který je pro smečku nejlepší…

Antea

26. října 2013 v 10:00 | Antea a Akima |  Členové
1. Antea

2. 3 roky

3. Vlček ;-)

4.Moje vlčice umí skvěle bojovat, ale naopak jí dělá problém třeba takové učení…xD(Je po mě mno…XD)

5.Holka

6.Element: Země

7.Povaha:
Moje vlčice je je spíše samotářská.Ty ,na kterých jí záleží chrání i za cenu vlastního života.Dokáže být pěkně otravná a neústupná a tlama jí občas až moc jede a neví, kdy se zastavit..Drzost jí není neznámá.....Snaží se působit klidná, sebevědomá a mít svoje pocity pod kontrolou, občas má však problém se vztekem, který jí občas velmi lomcuje.Nic ji jen tak nerozhází, má tvrdý oříšek.Snaží se plnit své slovo, i když občas i ona selže a lhaní jí ústy proplouvá jako nic.Má ráda svůj klid, však zábavě neodolá a snaží se žít naplno.Není radno si s ní zahrávat, protože ona dluhy vrací a to mnohem drastičtějším způsobem.Nemá tendenci nikoho ponižovat, a také nemá ráda, když se nad ni někdo navyšuje a prosazuje si autoritu.Chová se k ostatním s odstupem a snaží se mít srdce pevně v rukou.Není snílek a realita jí drží pevně na zemi.

8.Úspěchy: Zmrzačila Alfu xD

9.Charakter u jiných:Vlčice má ráda, když se obklopuje lidmi s humorem.Je ráda za odlehčenou atmosféru.Také má ráda, když má odvahu a úctu k těm, kteří si to opravdu zaslouží.

10: Sem spoluzakladatelka :D


Akima

25. října 2013 v 23:54 | Antea a Akima |  Členové
Jméno: Akima
Věk: 5 let
Druh: Vlk
Schopnosti: Dost dobře běhá, ale je spíš na stopování jelikož má hodně vyvinutej čenich. Její inteligence je visoká a ani její síla a výdrž nejsou nejhorší ale ani ne nejlepší
Pohlaví: Samice
Element: Oheň
Povaha: Není skoro vůbec víbušná,hodná a laskává. K řátelům se chová vstřícně a přátelsky, kdežto k nepřátelům nemilosrdně. Kdykoliv je možnost zábavi tak si jí chce užít, ale nikdy nezajde příliš daleko. Zodpovědnosti se nebojí a nikdy se ji nevyhýbá.
Úspěchy: VyTvořila sem tuto smečku společně s Anteou a těšim se na její vzestup
Co má nejraději: Má ráda typi který si dokážou uži naplnej plyn, ale dokážou se včse zbrzdit. Kdyš je někdo dominantní tak se naněm vyžívá a dokáže ho vždycky setřít.
Jak ses o tomto blogu dozvěděl/a: Tendle blog sem s Anteou založila :D
Obrázek:

Registrace

25. října 2013 v 23:13 | Antea a Akima |  Registrace
1) Přezdívka: Nějaké kreativní jméno...hledejte i na googlu pokud nevíte :)

2) Věk:Pokud budete vlk tak se to rozděluje takhle : 1rok- štěně, 2roky- Pubertální štěně, 3roky- dospělej a od 7let senior.

3) Druh: viber si :Upír, Vlk, Demon

4) Schopnosti: Napiš v čem vynikáš a co ti naopak nejde :)

5) Pohlaví:Holka/kluk
6) Element:
a) Oheň
b) Voda
c) Země
d) Vzduch
e) Duch

7) Povaha:Jak se chováš? Minimálně 3 řádky.

8) Úspěchy: Co se ti donínějška povedlo? (Myslim tim tvojí postavě :))

9) Co má nejradši: Jký typi mám nejraději? (vlastnosti charaktery)

10) Jak ses dozvěděl o tomhle blogu? (je to jen prozajmavost :))

11) Obrázek:Může to být jak anime tak i fotka která vás bude zosobňovat

12) Přihlášku posílejte na tendle mejl: nocnismeckavlku@seznam.cz