Kitsune Gwyllion

29. října 2013 v 9:16 | Antea a Akima |  Členové
Přezdívka: Kitsune Gwyllion
Věk: 4 roky
Druh: Démon
Schopnosti: Každý útok si nejdříve promyslím. Nejradši mám za soupeře taky takovéhle typy, pak je souboj velmi zajímavější propracovanější a dá se na něj i hezky koukat. Když soupeřím s někým rychlým a nerozvážným, často zpanikařím a schovávám se a pak útočím z úkrytu. Tyto útoky jsou ale většinou neefektivní a tak nemám ráa takové soupeře.
Pohlaví: holka
Element: vzduch
Povaha:Nejsem tolik společenská, ale mám kolem sebe ráda kruh nejbližších přátel. Opačné pohlaví mě sice přitahuje, ale radši s ním bojuji, protože jsem nesmírně soutěživá. Ráda se procházím (lítám) v lesích, a pozoruji z výšky rozmanitý živočišný svět. Zvířatům nikdy neubližuji. Kdybych jim v boji náhodou ublížila, tak bych je asi šla zachránit, a boj by byl prohraný. Jsem vegetariánka. Poboji si vždy musím se soupeřem podat ruku, protože jsem čestná (pokud není mrtvý :D)
Úspěchy: Vybudovala jsem magickou záchrannnou stanici pro zvířata a zastrašila dřevorubce, co chtějí skácet náš les. jo a nedávno jsem se naučila vzdyšné salto.
Co mám nejradši: Klid, pořádek, ale i adrenalin.
Jak jsem se dozvěděla o blogu: Procházela jsem si komentáře u jiného a klikla :)

Obrázek:


trancformace na vlka:


Trancformace na upírku:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Antea a Akima Antea a Akima | Web | 29. října 2013 v 9:17 | Reagovat

Moc děkujeme za registraci a vítej ve smečce :) Tady se ještě registruj abys mohla hrát :   http://smecka-nocnich-lovcu.blueforum.cz/     :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama